Quentus Group TrawTech SEA 30

Olej Quentus Group TrawTech SEA 30 to olej silnikowy produkowany na bazie wysokiej jakościolejów mineralnych uzupełnionych pakietem dodatków uszlachetniających. Zapewnia doskonałe właściwości użytkowe takie jak ochrona przed korozją, zapobiega powstawaniu osadów wysokotemperaturowych, gwarantuje optymalny film smarny w warunkach wysokich obciążeń temperaturowych i mechanicznych.

Olej Quentus Group TrawTech SEA 30 to wysokiej jakości olej przeznaczony do czterosuwowych silników urządzeń ogrodniczych takich jak kosiarki, glebogryzarki, pługi itp.
Olej Quentus Group TrawTech SEA 30 to olej jednosezonowy, przeznaczony jest do stosowania w okresie letnim.

Spełnia normy, specyfikacje:

  • SAE: 30
  • API: SG/CD

Olej Quentus Group PilTech wytwarzany jest na bazie wysokorafinowanego oleju mineralnego oraz rafinowanego oleju roślinnego. Olej zawiera dodatki poprawiające własności lepkościowotempearturowe. Odpowiednio dobrana formulacja zapewnia biodegradowalność oraz doskonałe własności eksploatacyjne.

Olej Quentus Group PilTech przeznaczony jest do smarowania układów tnących i prowadnic pił mechanicznych stosowanych w gospodarce leśnej, sadownictwie oraz gospodarstwie domowym. Olej zapewnia optymalną ochronę przed korozją, zużyciem ściernym oraz bardzo dobrą przyczepność do ruchomych części urządzenia i łańcucha tnącego.

Quentus Group TwoTech Red

Olej silnikowy Quentus Group TwoTech Red produkowany jest na bazie wysokorafinowanego oleju mineralnego, oleju syntetycznego, rozpuszczalnika pochodzenia naftowego oraz odpowiednio dobranego pakietu dodatków uszlachetniających zapewniających wymagane własności przeciwkorozyjne i przeciwzużyciowe. Olej wykazuje niską skłonność do zadymiania spalin jak i tworzenia osadów na elementach silnika. W celu ułatwienia dozowania i sprawdzania jakości sporządzanej mieszanki produkt jest barwiony na kolor czerwony.

Olej silnikowy Quentus Group TwoTech Red przeznaczony jest do silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem lub wodą o pojemności skokowej cylindra od 20cm3 do 500cm3. Olej może być stosowany do silników pilarek spalinowych, łańcuchowych, kos spalinowych oraz wszelkiego typu sprzęcie ogrodniczym wyposażonym w silniki dwusuwowe. Olej może być dozowany bezpośrednio do zbiornika z paliwem w stosunku 1:50 do paliwa, jeżeli producent nie zaleci inaczej.

Spełnia normy, specyfikacje:

  • API: TC
  • ISO: L-EGD
  • JASO: FC

Quentus Group TwoTech Green

Olej silnikowy Quentus Group TwoTech Green produkowany jest na bazie wysokorafinowanego oleju mineralnego, oleju syntetycznego, rozpuszczalnika pochodzenia naftowego oraz odpowiednio dobranego pakietu dodatków uszlachetniających zapewniających wymagane własności przeciwkorozyjne i przeciwzużyciowe. Olej wykazuje niską skłonność do zadymiania spalin jak i tworzenia osadów na elementach silnika. W celu ułatwienia dozowania i sprawdzania jakości sporządzanej mieszanki produkt jest barwiony na kolor zielony.

Olej silnikowy Quentus Group TwoTech Green przeznaczony jest do silników dwusuwowych chłodzonych powietrzem lub wodą o pojemności skokowej cylindra od 20cm3 do 500cm3. Olej może być stosowany do silników pilarek spalinowych, łańcuchowych, kos spalinowych oraz wszelkiego typu sprzęcie ogrodniczym wyposażonym w silniki dwusuwowe. Olej może być dozowany bezpośrednio do zbiornika z paliwem w stosunku 1:50 do paliwa, jeżeli producent nie zaleci inaczej.

Spełnia normy, specyfikacje:

  • API: TC
  • ISO: L-EGD
  • JASO: FC